Renovace kuchyňských linek a vestavěných skříní.


Nelíbí se Vám vaše kuchyň, nebo vestavěná skříň? Máte poškrábanou pracovní desku, poničené dvířka, špatně fungující kování? Chtěli by jste, aby Vaše kuchyňská linka či vestavěná skříň měla moderní vzhled a nemáte dostatek financí na pořízení nového nábytku? Nechcete kupovat nábytek ze supermarketu, který neodpovídá Vaším představám?

Vestavěné skříně

Šatní skříně

Vestavné skříně

Atypické skříně

Prosklené skříně

Renovace skříně

Renovace kuchyňských linek

Zkuste renovaci.

Vestavěné skříně

Někdy stačí ke změně jen málo. Třeba výměna pracovní desky, nový dřez, výměna dvířek na skřínkách, výměna volně stojících spotřebičů za vestavěné, pořídit nové dveře pro vestavěnou skříň apod.
V dnešní době se dá vybrat z mnoha druhů kvalitních materiálu a designu.

Nabízíme Vám například: kování na skřínky - blum, hettich, HÄFELE, dřezy značek - Teka, Franke, Pyramis a další, foliovaná dvířka – Trachea, Grena, a.s a další. Kování na vestavěné skříně - Sevroll, Astin, Laminované dřevotřískové desky - Kronospan, eggera mnoho dalších materiálu které se používají jak na výrobu nového nábytku, tak na renovaci Vašeho nábytku.


Posuvné dveře

Vestavěné skříně

Stejně velkou pozornost, jakou věnujete umístění dopňků do skříně, je třeba zaměřit na vzhled čelní strany, která tvoří hlavní desing skříně. Dveře mohou být buďto posuvné, otočné nebo s klasickým bantovým otvíráním.

Při výrobě posuvných dveří lze vybírat z široké škály materiálů, a to jak ze strany výplní (zrcadla a dalších skleněných výplní, lamina, ratanu atd.), tak i po stránce kování a dalších doplňků.

výroba vestavěných skříní,skříně šatní,skříně vestavěné,skříně rohové,skříně vestavné,atypická skřín,doplňky skříní,dětské skříně,skříně na míru,prosklené skříně,nízké skříně,skříně s posuvnými dveřmi,vestavěné skříně se skládacími dveřmi,skříně s otočnými dveřmi,kancelářské skříně,kladové skříně,skříně plné,výroba nábytku na zakázkuvýroba kuchyní, šatní skříňka,šatní skříně levně,šatny na míru,zakázkový nábytek,stolařství ostrava,kuchyň na míru,kuchyne na miru,zakázková výroba,design dětskych pokojů, truhlářství,šatní skříně na míru,posuvné skříně

CEMADA - Cemada.NET - Tvorba webových stránek - SEO optimalizace Ostrava Czech